Display_43_thumb__mg_2736

Zapraszam na spotkanie poświęcone ochronie zdrowia

powrót

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z problemów polskiego systemu ochrony zdrowia. Obecne działania rządu wśród wielu osób – lekarzy, menadżerów zdrowia, personelu medycznego i pacjentów budzą dużą niepewność w zakresie finansowania, a co za tym idzie również dostępności świadczeń zdrowotnych. Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa pacjentów w tym obszarze powinno być jednym z priorytetów wszystkich parlamentarzystów.

W związku z powyższym pragnę serdecznie zaprosić na spotkanie poświęcone przyszłości polskiego systemu ochrony zdrowia, w którym udział wezmą m.in. przedstawiciele sieci eksperckiej "Lepsza Polska". Debata odbędzie się w Poznaniu 22 kwietnia (sobota) o godzinie 12.00 w hotelu Don Prestige (ul. Św. Marcin 2). W trakcie spotkania wspólnie z ekspertami przedstawimy pomysł .Nowoczesnej na organizację ochrony zdrowia i rozwiązania których wdrożenie poprawi jakość i dostępność usług medycznych.

Liczę, że w Poznaniu i Wielkopolsce, które słyną z wzorowej organizacji pracy, zaangażowania i tradycji skuteczności porozmawiamy otwarcie o rozwiązaniach, które możemy wdrożyć, by poprawić system opieki zdrowotnej w Polsce. Do zobaczenia!