Display_43_thumb_konfa

Lepszy Poznań to lepsza Polska. 18 czerwca zapraszam do Iglicy!

powrót

Pierwsze spotkanie sympatyków. Nowoczesnej z Poznania i regionu Wielkopolski odbyło się w czerwcu, jeszcze przed wyborami parlamentarnymi. Rok od tych wydarzeń to dobry moment na kolejną rozmowę. Tym razem wspólnie z Państwem chcemy zbudować mapę potrzeb. Spotkajmy się w Iglicy 18 czerwca o godz. 12.00.

Wielkopolskę reprezentuje dziś w Sejmie 4 posłów Nowoczesnej, którzy odważnie i merytorycznie zabierają głos w najważniejszych dla Polski sprawach. W sumie, do tej pory złożyliśmy 111 interpelacji, w których pytamy poszczególnych ministrów m.in. o plany budowy trasy S11, sytuację szpitali powiatowych w Gnieźnie i Słupcy, o obwodnicę Wrześni czy proces tworzenia map potrzeb zdrowotnych w zakresie onkologii i hematologii dla obszaru Wielkopolski.

Zdajemy sobie sprawę, że właściwa diagnoza potrzeb lokalnej społeczności może nastąpić i być realizowana tylko z jej aktywnym udziałem, dlatego po raz kolejny chcemy Państwa zaprosić do Iglicy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, by porozmawiać o lepszym Poznaniu i lepszej Wielkopolsce. Jestem przekonany, że wspólnie zdiagnozujemy problemy, które mogą być przedmiotem debaty w Sejmie.

Do zobaczenia w sobotę (18 czerwca br.) o godz. 12.00 w Iglicy!